Profesionální, ekologické a šetrné čistění parou

Technologie

JAK FUNGUJE PARNÍ ČIŠTĚNÍ

Parní čištění je moderní a účinná metoda mytí povrchů pomocí horké páry. Čištění se provádí ekologicky a šetrně k životnímu prostředí. Nádrž parního čističe, naplněná vodou, je ohřívána strojem na vysokou teplotu a hubicemi hnána pod vysokým tlakem (9 - 12 barů) ven. Sací hadice ji následně vysává zpět do nádrže. K čištění všech povrchů využíváme profesionální stroj Optima HD, u kterého můžeme regulovat podle druhu čištěná výstup "suchá pára" nebo přidávat vlhkost až po "mokrá pára".

ÚČINNOST

Pára dokáže proniknout do jakýchkoliv nerovností a skulinek a odstraňuje mastnotu, oleje, vosky, lepidla i běžné nečistoty, které jiné postupy nedokážou odstranit nebo neutralizovat. Ošetřený povrch zůstává dočasně antistatický a dezinfikovaný, což je skvělá zpráva pro alergiky a astmatiky.

EKOLOGIE

K parnímu čištění postačí pouze malé množství vody. Není nutné přidávat žádná leštidla, chemii ani čistící prostředky. Horká pára umyje vše sama o sobě. Při čištění nezniká žádný sekundární odpad. Všechny nečistoty jsou zachyceny zpětným sběračem.

Objednávky / rezervace

E-MAILEM:
E-mail
orlik@steams.cz

TELEFONICKY:
Telefon
+420 776 077 600