OBJEDNÁVKY:     +420 737 060 288       SYSEL@STEAMS.CZ

Technologie

JAK FUNGUJE PARNÍ ČIŠTĚNÍ

Parní čištění je moderní a účinná metoda mytí povrchů pomocí horké páry. Čištění se provádí ekologicky a šetrně k životnímu prostředí. Nádrž parního čističe, naplněná vodou, je ohřívána strojem na vysokou teplotu a hubicemi hnána pod vysokým tlakem (9 - 12 barů) ven. Sací hadice ji následně vysává zpět do nádrže. K čištění všech povrchů využíváme profesionální stroj Optima HD, u kterého můžeme regulovat podle druhu čištěná výstup "suchá pára" nebo přidávat vlhkost až po "mokrá pára".

ÚČINNOST

Pára dokáže proniknout do jakýchkoliv nerovností a skulinek a odstraňuje mastnotu, oleje, vosky, lepidla i běžné nečistoty, které jiné postupy nedokážou odstranit nebo neutralizovat. Ošetřený povrch zůstává dočasně antistatický a dezinfikovaný, což je skvělá zpráva pro alergiky a astmatiky.

EKOLOGIE

K parnímu čištění postačí pouze malé množství vody. Není nutné přidávat žádná leštidla, chemii ani čistící prostředky. Horká pára umyje vše sama o sobě. Při čištění nevzniká žádný sekundární odpad. Všechny nečistoty jsou zachyceny zpětným sběračem.

PARTNEŘI

David Riedich s.r.o.
Golf Park LHOTKA
Omlux
Domov pro seniory Iris, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace